Türkiyenin Bir Numara Çatı Firması | Babadağ Çatı İnşaat | Sizlere Çatı Hizmetleri Vermektedir.

Çatıcılar

  • Son Güncelleme: Salı, 30 Nisan 2019 11:57
  • Gösterim: 296

Bizlerin vermiş olduğu bu hizmet ile çatılarınızda yenileme ve tadilat işlerinize talip olmaktayız. 2018 ve 2019 yılına özel çalışmalarımız ve ödeme planlarımız ile çatıcılar, kimliği ile İstanbul genelinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile en kaliteli malzemeleri kullanarak çatı izolasyon veya çatı aktarma gibi tüm çatı işleri itina ile yapılmaktadır. Kiremit çatılar, şıngıl çatı, gibi aklınıza gelen her noktada çatı uygulama ve kaplama işleri yapılmaktadır.

Çelik çatı, demir kaynak işleri ve profil çatı iskeleti gibi tüm kaynak işlerinize talibiz. Çatıcı, olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde yeni çatı sistemleri kurmaktayız. Çelik çatı yapımı, hakkında bilmeniz gereken tek şey iyi işçilik kaliteli çatı kaplama malzemesinin kullanılmasıdır.

Çatı aktarma, işinde artık profesyonelleşmiş ekibimiz ve çalışma potansiyelimiz ile siz İstanbul da yaşayan müşterilerimize daima en kaliteli çatı hizmetleri sunmaktayız. Kiremit çatı aktarma, denilince çatının komple sökülmeden onarım ve tadilatı yapılması, aslında onarım derken çatınızda eski olan malzemelerin yerine yeni malzemelerin montajının yapılması gibi çatı tadilat işleri hakkında bilgi verilmektedir. Çatı aktarma, için bizleri arayın m2 üzerinden siz müşterilerimize metrekare fiyatı hakkında bilgi verelim birim fiyatı işin durumuna göre değişmektedir.

Şıngıl çatı, çatınızda olmazsa olmaz şıngıl çatı kaplama, aslında tam bir estetik abidesi ve görüntüsü baktığında doğaya uyumlu villa tarzı binalarda çok tercih edilen shingle çatı, aslında hem sağlam hem de çift kat membran uygulaması yapılarak şıngıl çatı ortaya çıkmaktadır. Şıngıl çatı fiyatları, için bizlerden bilgi alabilir fiyatı konusunda veya modelleri hakkında tüm detayları siz müşterilerimize iletmekteyiz.

Kiremit çatı, çatıların olmazsa olmazı olan kiremit, çatı yenileme esnasında tercih edilen bir çatı kaplama malzemesidir. Kiremit çatı, alanında eskiye dayanan bir çatı kaplaması malzemesidir. Kiremit çatının kullanımı diğerlerine nazaran daha iyi ve tadilatı kolaydır. Kiremit çatı modelleri, hakkında ise yeni çıkan 2019 modelleri kiremit çatı bulunmaktadır.

Çatı tamiri, bizler bu işe başladığımız günden beri en çok yapılan ya da dilde konuşulan iş çatı tamiri, olarak bilinmektedir. Çatı tadilatı veya onarımı olarak da bilinen bu uyguluma çatılarda kaçak ufak tefek sorunların ortadan kalkması için yapılan bir çatı işi olarak bilinmektedir. Çatı tamiri ve onarımı nerde nasıl kullanılacak yapılacak her çatı işi için değişmektedir. Fiyatları veya fiyatı hakkında işin durumu ve ciddiyetine göre değişmektedir.

Teras kapatma, alanında uzman olduğumuz ve ayda ortalama 10 tane yaptığımız balkon üzeri kapatma, konusunda inanın en iyisini yaparak en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Ahşap teras kapama, malzemeleri hakkında ekstra lambri, lamine direk, alın tahtası, süpürgelik, L çıta, eksiz oluk, ısı yalıtımı, led ışık, osb ve çift kat membran uygulaması yapılmaktadır. fiyatı 450 TL 500 TL arasında değişmektedir.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/