1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Bakırköy Çatı İzolasyon Firmaları

2013 yılında farklı bir çalışmalar yaparak Çatı İzolasyon alanında müşterilerimizi memnun etmek istiyoruz. Bakırköy genelinde çalışmalarımızı devam ettirmeye çalışıyoruz. Membran kaplama malzemesi Bakırköy genelinde tüm çatı  ve inşaat temel izolasyonu, kiremit altı membran kaplama gibi işlemlerimiz devam etmektedir. İzolasyon denince usta olarak deneyim gerektiren ve kaliteli malzemelerle müşterilerine hizmetler veren bir yapıya sahibiz. Çatı izolasyon Firmaları olarak bütçesi hesaplanarak yapılacak olan işleri daha önceden keşif yaparak çatı fiyatları olarak uygun fiyatlar çıkartarak müşterilerimizi çatı fiyatları konusunda bütçesine göre maliyetler çıkartıyoruz. Bakırköy çatı alanında her zaman kaliteli işçilikler çıkartmaktayız. Bakırköy çatı İzolasyon Firması bünyesinde Babadağ çatı 32 yıldır hizmetler vermeye devam etmektedir. 32 yıl boyunca vermiş olduğu hizmetler sayesinde kendisini izolasyon firmaları arasında en ön sıraya çıkartmıştır. İzolasyon yapımı ilk olarak Türkiye genelinde Bakırköy ilinde başlamıştır. İzolasyon yaptırarak su  sızıntılarına karşı % 100 korumaktadır. Bakırköy çatı izolasyon yapımı arduazlı kumlu membran kaplama membran kaplama gibi birçok malzemeli uygulamalar yapılmakta olup çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teras Çatı İzolasyonu ;

Bazı binaların üzerinde Çatı bulunmaz veya bina sahipleri yaptırmamıştır. Bu yüzden Çatı beton zemini zamanla deforme olarak su sızıntılarına sebep olmaktadır. Yeni yapılan binalarda her zaman su yalıtımı uygulaması veya pvc membran uygulaması yapılmaktadır. Ve bizlerde su yalıtımı uygulamasını Bakırköy genelinde uygulamaktayız.  Teras Çatı İzolasyonu yapılmadan önce çatı’nın eğimi zemin düzgünlüğünü ön plana almamız gerekmektedir. Teras çatılar çoğu iş yerlerinin ve tekstil binalarının en büyük sorunlarından bitanesidir. Teras Su Yalıtımı olmadığı için hep sorunlar çıkartmaktadır. Müşterilerimize su yalıtımı ve onun bünyesinde barınan dow köpük uygulaması yani ısı yalıtımı uygulaması yapılmaktadır. İzolasyon yapılmadan önce zeminin güzel bir şekilde temizlenmesi  zemine şap atılması şap atılırken zeminin su yalıtımına uygun olması için eğimin iyi olması gerekmektedir. Bunun sebebi yağmur yağması halinde zeminde su birikmemesi ve suynun yağmur giderlerine akmasıdır.  Şap atılıp membran izolasyon uygulamasına sıra geldiğinde membran olarak 3mm.’lik Polyester Keçeli Siyah Membran’ı iyi bir şekilde zemine izole edilerek zemine yapıştırılması ve sonrasında üzerine tekrar 4 mm.’lik keçeli membran kaplaması yapılarak teras su yalıtımı yapılması.

Not : Teras su Yalıtımı yapıldıktan sonra üzerinde insanların yürümesinde bir sakınca görülmez sadece membran’a zarar verici delici şeylerle vurulmadığı sürece sorunlarla karşılaşmazsınız.

Kiremit Altı Çatı İzolasyon Uygulaması ;

Çatı Aktarma sıfır çatı yani yeni çatı yapımı başlandığında kiremit çatı yapımı yapılmadan önce kiremit altı yani çatı iskeletinin üzerinde bulunan ya hangi uygulama yapılırsa onun üzerine izolasyon uygulaması yapılması halinde kiremitler kırılsada kiremit altı izolasyon uygulaması mevcuttur. Su geçirmez ve bir yalıtım malzemesidir.

Baça Dip ve Kenar İzolasyonu ;

Baça dipleri ve baça kenar izolasyonları yapılması için için baça kenarlarına çıtalama sistemleri eğimli olduğu için kiremit altına su kaçmasını engellemektedir. Baçaların üzerine mermer koyulması ve suların baça iç kısmına inmesini engellemek. Kumlu membran izolasyon, Aliminyum Folyolu izolasyon

Çatı İzolasyon Fiyatları ;

Çatı İzolasyon Fiyatları bütçenize göre fiyatlar verilmektedir. İzolasyon fiyatları konusunda üretici firmalar 1 kalite 2 kalite olarak sıralanmaktadır. Biz Babadağ Çatı firmaları olarak her zaman Onduline Avrasya Marka İzolasyon kullanmaktayız. İzolasyon markaları çok olduğu için müşterilerimiz bu konuda tedirgin olmaktadır. Çatı fiyatları malzemenin m2 göre fiyatlar verilmektedir.