Türkiyenin Bir Numara Çatı Firması | Babadağ Çatı İnşaat | Sizlere Çatı Hizmetleri Vermektedir.

İstanbul Çatı İşleri

  • Son Güncelleme: Perşembe, 25 Nisan 2019 14:11
  • Gösterim: 639

İstanbul çatı işleri, konusunda sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde çatılarınızda yenileme ve tadilat işleri yapıyoruz anlamı kazanmaktadır. Babadağ çatı, olarak her yapılan işin arkasında durduğumuz gibi sıfır çatılarda 5 yıl’a kadar garanti vererek 5 yıl içersinde çıkacak sorunlardan Babadağ çatı, firması sorumluluk alacaktır. Firmamız çatı işleri konusunda nam yapmış ve 30 yıldır sürdürmüş olduğu bu hizmeti halen sürdürmekte olup hizmetlerine devam etmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetler ile alanında büyüme ve hizmet konusunda yeni nesil çatı uygulamaları sunmaktayız.

Babadağ çatı, kuruluşundan bu yana sizlere çatı sistemleri hakkında tüm detayları vermiş olup yapılan her işçilik için garanti süresi sunmaktadır. Çatı yapımı, alanında verilen her hizmetten müşterilerimiz memnuniyetini bizlere sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında sadece hizmet verilmektedir. En iyi çatı izolasyon ustaları ile ve en iyi çelik çatı ( kaynak ) ustalarımız ile en iyi çalışmalarımızı yürütüp olup 2019 yılında daha güzel işler yapmayı planlamaktayız. Çatıcı, denilince ilk aklınıza bizim gelmemiz için en iyi şekilde müşteri memnuniyeti yaratmak ve çalışmamızdan ödün vermeden yolumuza devam eden köklü bir firma olarak siz müşterilerimiz için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Kiremit çatı; alanında modelleri ve detayları ile uygulamalı ve projeli bir şekilde sunumlar yapılmaktadır.

Şıngıl çatı; bina ve villa tipi çatı uygulaması ve çatı kaplama işlerinizde en güzel estetik görüm veren bir uygulamayı çatılarınızda uygulamaktan gurur duyarız.

Çelik çatı, demir profil ile ahşap yerine bunu tercih eden müşterilerimiz için en iyi kaynak ustalarımız ve proje yapısını bilen kalfalarımız ile sizlere yeni çatılar yapılmaktadır.

Ahşap çatı; en çok çatılarda kullanılan zamanda eskimeye yüz tutmuş çatı karkası için yenileme ve tadilat için biz Babadağ çatı, arayabilirsiniz.

İstanbul Çatıcı İstanbul Çatı İşleri ve Uygulamaları | İşimiz Güçümüz Çatı |.

  • 1
  • 2
Prev Next
Kiremit Desenli Membran

Kiremit Desenli Membran

Artık yenilen ürünlerde modeller ortaya çıkmaya başl...

Çatı Tamiri Ustası

Çatı Tamiri Ustası

İstanbul da sürdürdüğümüz Çatı tamiri...

Kiremit Çatı Uygulaması

Kiremit Çatı Uygulaması

Yapılırken kullanılacak kiremit modeli belirlenmelidir. Hazırlanan &c...

Çatı Aktarma Maliyeti

Çatı Aktarma Maliyeti

Çatı aktarma hakkında bilmeniz gereken tüm detayları bizl...

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/